Led Canbus 12Smd 4014 Festoon 36Mm Biela 12V/24V
| Firma: | AMiO |
|---|---|
| Typ žiarovky: | SULFID (od 35 do 38mm) / C5W |
| Typ pätice: | Sulfid/festoon - (SV8,5) |
| Napätie: | 12-24V |
| Výkon: | 2W |
| Farba svetla: | 5600K |
| Technológia: | LED |
| Umiestnenie: | Batožinový priestor / Interier / Osvetlenie dverí / Osvetlenie EVČ |
Súvisiace produkty
Typ pätice: PK32d-3
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
19,3 €
Typ pätice: PK32d-2
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
22,6 €
Typ pätice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
14,5 €
Typ pätice: P32d-2
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 4300K
13,2 €
Typ pätice: P14,5s
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
8,4 €
Typ pätice: P22d
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 4300K
8,4 €


![[Obr.: 90/34/31-led-canbus-12smd-4014-festoon-36mm-biela-12v-24v-1691749642.jpg]](https://www.fusion.sk/images/catalog-main2/90/34/31-led-canbus-12smd-4014-festoon-36mm-biela-12v-24v-1691749642.jpg)


