Hid Xenónová Žiarovka Typ D4S - 4300K
Podrobná špecifikácia objednávky

Informácie o produkte
Xenónová žiarovka by mala byť namontovaná na miesto halogénových žiaroviek D4S. Nevyžaduje žiadne inštalácie úprav a má dokonale nastavenú ohniskovú vzdialenosť a zástrčkové napätie charakteristické pre Halogénová žiarovky. Môže byť použitý s akýmkoľvek xenónom 12V 35W.Certifikáty: CE, RoHS
Obsah:
• Xenónový predradník D4S
• Balené 1 ks
• Estetické a bezpečné balenie
• Záruka
Úplná špecifikácia:
Typ svietidla: D4S
Menovitý výkon: 35 W
Menovité napätie: 12V (prepočítané predradníkom 85V)
Farba svetla: 4300K
Pracovná teplota: -30 ~ + 80 ° C
Konektory: štandard
ID: 2408227
| Firma: | AMiO |
|---|---|
| Typ žiarovky: | D4S |
| Typ pätice: | P32d-5 |
| Napätie: | 12V |
| Výkon: | 35W |
| Farba svetla: | 4300K |
| Technológia: | XENON |
| Umiestnenie: | Dialkové / Stretávacie predné / Stretávacie predné (Xenón) |
Súvisiace produkty
Typ pätice: PK32d-3
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 6000K
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 6000K
20,8 €
Typ pätice: PK32d-2
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
22,6 €
Typ pätice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
14,5 €
Typ pätice: P22d
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 4300K
8,4 €


![[Obr.: 65/91/73-hid-xenonova-ziarovka-typ-d4s-4300k-1691749647.jpg]](https://www.fusion.sk/images/catalog-main2/65/91/73-hid-xenonova-ziarovka-typ-d4s-4300k-1691749647.jpg)