Led Žiarovky Hlavného Svietenia H4 Bf Séria Amio
Podrobná špecifikácia objednávky

Informácie o produkte
LED žiarovky hlavného svietenia H4 BF Séria AMiOModel: H4 BF
Pätica: P43t
Farba: svetla 6000K
Diódy (súprava): 4 x ETi-1860
Napätie: 8-18V
Svetelný tok [lm]: 3100 lumenov
Napájanie: 50W
Spotreba energie: ~ 1900 mA (12 V)
Základňa časť: z hliníkovej zliatiny 6063
Radiátor: Aktívny - ventilátor
Pracovná teplota: -40 ° C - + 50 ° C
CANBUS: žiadny
Rušenie: neruší rádio
Homologation: Electromagnetic
ID: 2724729
| Firma: | AMiO |
|---|---|
| Typ žiarovky: | H4 |
| Typ pätice: | P43t |
| Napätie: | 8-18V |
| Výkon: | 50W |
| Farba svetla: | 6000K |
| Technológia: | LED |
| Umiestnenie: | Dialkové / Hmlovky / Stretávacie predné |
| Svietivosť(lumeny): | 3100 |
Súvisiace produkty
Typ pätice: PK32d-3
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
19,3 €
Typ pätice: PK32d-2
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
22,6 €
Typ pätice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
14,5 €
Typ pätice: P32d-2
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 4300K
13,2 €
Typ pätice: P14,5s
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
8,4 €
Typ pätice: P22d
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 4300K
8,4 €


![[Obr.: 73/57/81-led-ziarovky-hlavneho-svietenia-h4-bf-seria-amio-1691749654.jpg]](https://www.fusion.sk/images/catalog-main2/73/57/81-led-ziarovky-hlavneho-svietenia-h4-bf-seria-amio-1691749654.jpg)