Led Canbus 24Smd 3030 1156 (P21W) Biela 12V/24V
| Firma: | AMiO |
|---|---|
| Typ žiarovky: | P21W |
| Typ pätice: | BA15S |
| Napätie: | 12-24V |
| Výkon: | 6,2W |
| Farba svetla: | 5600K |
| Technológia: | LED |
| Umiestnenie: | Brzdové svetlo / Denné svietenie / Osvetlenie EVČ / Predne smerovky / Spiatočkové svetlo / Tretie brzdové svetlo / Zadná hmlovka / Zadné koncové svetlo / Zadné smerovky |
| Svietivosť(lumeny): | 800 |
Súvisiace produkty
Typ pätice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
14,5 €
Typ pätice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 8000K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 8000K
14,5 €
Typ pätice: P22d
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 4300K
8,5 €
Typ pätice: P22d
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 6000K
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 6000K
8,1 €


![[Obr.: 73/45/06-led-canbus-24smd-3030-1156-p21w-biela-12v-24v-1691749644.jpg]](https://www.fusion.sk/images/catalog-main2/73/45/06-led-canbus-24smd-3030-1156-p21w-biela-12v-24v-1691749644.jpg)
