Hid Xenónová Žiarovka Typ D2S - 5500K Longlife
Podrobná špecifikácia objednávky

Informácie o produkte
Xenónová žiarovka by mala byť namontovaná na miesto halogénových žiaroviek D2S LONGLIFE. Nevyžaduje žiadne inštalácie úprav a má dokonale nastavenú ohniskovú vzdialenosť a zástrčkové napätie charakteristické pre Halogénová žiarovky. Môže byť použitý s akýmkoľvek xenónom 12V 35W.Certifikáty: CE, RoHS
Obsah:
• Xenónový predradník D2S LONGLIFE
• Balené 1 ks
• Estetické a bezpečné balenie
• Záruka
Úplná špecifikácia:
Typ svietidla: D2S LONGLIFE
Menovitý výkon: 35 W
Menovité napätie: 12V (prepočítané predradníkom 85V)
Farba svetla: 5500K
Pracovná teplota: -30 ~ + 80 ° C
Konektory: štandard
ID: 2408539
| Firma: | AMiO |
|---|---|
| Typ žiarovky: | D2S |
| Typ pätice: | P32d-2 |
| Napätie: | 12V |
| Výkon: | 35W |
| Farba svetla: | 5500K |
| Technológia: | XENON |
| Umiestnenie: | Dialkové / Stretávacie predné / Stretávacie predné (Xenón) |
Súvisiace produkty
Typ pätice: PK32d-3
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 6000K
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 6000K
20,8 €
Typ pätice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
14,5 €
Typ pätice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
15,0 €
Typ pätice: P32d-2
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 5500K
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 5500K
16,5 €
Typ pätice: P32d-2
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 6000K
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 6000K
13,2 €
Typ pätice: P14,5s
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
8,5 €
Typ pätice: P22d
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 4300K
8,5 €


![[Obr.: 65/93/33-hid-xenonova-ziarovka-typ-d2s-5500k-longlife-1691749647.jpg]](https://www.fusion.sk/images/catalog-main2/65/93/33-hid-xenonova-ziarovka-typ-d2s-5500k-longlife-1691749647.jpg)