LED Headlights Series F25 PRO BLACK FULL CANBUS H1 68W 12V 24V AMIO-04717

Informácie o produkte
**F25 PRO BLACK Edition H1 12/24V LED Svetlomety****Vlastnosti:**
- Pokročilý zdroj svetla pre automobilové svetlomety
- FULL CANBUS systém pre plnú kompatibilitu s vozidlami
- Maximálny výkon: 68W
- Svetelný tok: 7646 lm
- Teplota farby: 6000K (biele, denné svetlo)
**Technické údaje:**
- Typ pätice: H1
- Napätie: 12/24V
- Systém: FULL CANBUS
- Model: F25 PRO BLACK Edition
**Výhody:**
- Vysoká jasnosť a vynikajúce osvetlenie cesty
- Plná kompatibilita s CANBUS systémami
- Odolnosť voči rušeniu a chybám na palubnej doske
- Robustná hliníková konštrukcia v čiernom puzdre
- Stabilná prevádzka pri 12V a 24V
- Vysoká odolnosť a efektívne odvádzanie tepla
**Schválenie:**
- E9, ECE R10
ID: 5358643
| Firma: | AMiO |
|---|---|
| Typ žiarovky: | H1 |
| Typ pätice: | P14,5S |
| Napätie: | 12/24 V |
| Výkon: | 68W |
| Farba svetla: | 6000K |
| Technológia: | LED |
| Umiestnenie: | Denné svietenie / Dialkové / Hmlovky / Stretávacie predné / Stretávacie predné (Xenón) |
| Svietivosť(lumeny): | 7646lm |
Súvisiace produkty
Typ pätice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
14,5 €
Typ pätice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 8000K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 8000K
14,5 €
Typ pätice: P22d
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 4300K
8,5 €
Typ pätice: P22d
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 6000K
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 6000K
8,1 €


![[Obr.: 11/76/98/4-led-headlights-series-f25-pro-black-full-canbus-h1-68w-12v-24v-amio-04717-1761612632.jpg]](https://www.fusion.sk/images/catalog-main2/11/76/98/4-led-headlights-series-f25-pro-black-full-canbus-h1-68w-12v-24v-amio-04717-1761612632.jpg)



