Osram H7 NIGHT BREAKER LED +330 % 6000K 2ks (64210DWNBSM-2HB)

Informácie o produkte
Osram H7 NIGHT BREAKER LED +330 % 6000K 2ks (64210DWNBSM-2HB)Prémiové LED žiarovky s výkonom, ktorý prekoná očakávania.
Obsah balenia: 2 ks LED žiaroviek typu H7 (PX26d)
Vlastnosti:
Studená biela farba svetla (6000 K) – ideálne ladí s LED denným svietením
Až o 330 % vyššia svietivosť v porovnaní s bežnými halogénmi
Plug-and-play inštalácia – jednoduchá výmena bez nutnosti úprav
Až 6-násobne dlhšia životnosť
Stabilný svetelný výkon vďaka výkonnému chladiacemu systému
Optimalizované rozloženie svetla – neoslňuje
Výkon: 16 W | Napätie: 12 V | Pätica: H7 (PX26d)
Homologizované pre legálne použitie na cestách
Záruka: 5 rokov
Schválené na použitie v cestnej premávke – výsledok dlhoročného vývoja Osram.
Parametre:
EAN: 4062172408332
Výkon: 16 W
Napätie: 12 V
Pätica: H7 (PX26d)
Teplota chromatickosti: 6000 K
Záruka: 5 roky
Homologizácia: ÁNO
Značka: Osram
ID: 5035122
| Firma: | OSRAM |
|---|---|
| Typ žiarovky: | H7 |
| Typ pätice: | PX26d |
| Typ balenia: | 2ks |
| Napätie: | 12V |
| Výkon: | 19W |
| Farba svetla: | 6000K |
| Technológia: | LED |
| Umiestnenie: | Denné svietenie / Dialkové / Hmlovky / Stretávacie predné |
Súvisiace produkty
Typ pätice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
14,5 €
Typ pätice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 8000K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 8000K
14,5 €
Typ pätice: P22d
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 4300K
8,5 €
Typ pätice: P22d
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 6000K
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 6000K
8,1 €


![[Obr.: 11/32/56/2-osram-h7-smart-night-breaker-led-330-64210dwnbsm-2hb-6000k-2ks-1743760230.jpg]](https://www.fusion.sk/images/catalog-main2/11/32/56/2-osram-h7-smart-night-breaker-led-330-64210dwnbsm-2hb-6000k-2ks-1743760230.jpg)


