Osram xenonová výbojka D1S 35W 66140CBN-2HB XENARC Cool Blue Intense NextGeneration 6200K +150% BOX

Informácie o produkte
Osram xenonová výbojka D1S 35W 66140CBN-2HB XENARC Cool Blue Intense NextGeneration 6200K +150% BOX (2ks)Spoznajte mimoriadne jasné a žiarivo modré xenónové výbojky od spoločnosti Osram, ktoré premenia noc na deň!Mimoriadne atraktívne výbojky pre tuning nadšencov a vodičov, ktorí dávajú prednosť bielšiemu vzhľadu. Vďaka špeciálnemu plniacemu systému, ktorý sa používa namiesto konvenčného lakovania, vydávajú ostrý lúč svetla.
Bielšie svetlo s teplotou chromatičnosti 6200 Kelvinov príjemnejšie pôsobí na oči vodiča, ktoré zabezpečí komfortnejšiu a bezpečnejšiu jazdu. Xenónové výbojky COOL BLUE INTENSE sú homologizované a schválené na použite v cestnej premávke.
- teplota chromatičnosti 6200 K
- až do 150% viac svetla
- ľadovo modré svetlo vďaka špeciálnemu plniacemu systému
- výrazne lepšia viditeľnosť na ceste a bezpečnosť vodiča pred nebezpečnými situáciami
- životnosť až 3000 h
- schválené a homologizované na bežné použitie v cestnej premávke
Výrobca: Osram
EAN: 4062172397643
Výkon: 35 W
Napätie: 12/24 V
Pätica: D1S (PK32d-2)
Teplota chromatičnosti: 6200 K
Záruka: 2 roky
Dĺžka: 83 mm
Priemer: 9 mm
Sada obsahuje 2ks (BOX).
ID: 5035016
| Firma: | OSRAM |
|---|---|
| Typ žiarovky: | D1S |
| Typ pätice: | PK32d-2 |
| Typ balenia: | 2ks |
| Napätie: | 12-24V |
| Výkon: | 35W |
| Farba svetla: | 6200K |
| Technológia: | XENON |
| Umiestnenie: | Denné svietenie / Dialkové / Stretávacie predné / Stretávacie predné (Xenón) |
Súvisiace produkty
Typ pätice: PK32d-3
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
19,3 €
Typ pätice: PK32d-2
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
22,6 €
Typ pätice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
14,5 €
Typ pätice: P32d-2
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 4300K
13,2 €
Typ pätice: P14,5s
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
8,4 €
Typ pätice: P22d
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 4300K
8,4 €


![[Obr.: 11/32/45/6-osram-xenonova-vybojka-d1s-35w-xenarc-cool-blue-intense-nextgeneration-6200k-150-box-1737550494.jpg]](https://www.fusion.sk/images/catalog-main2/11/32/45/6-osram-xenonova-vybojka-d1s-35w-xenarc-cool-blue-intense-nextgeneration-6200k-150-box-1737550494.jpg)

