Osram xenónová výbojka D1S XENARC ORIGINAL

Informácie o produkte
Náhradná xenónová výbojka D1S značky: 66140 Osram XENARC ORIGINALOsram XENARC Originál sú v automobilovom priemysle najviac známe xenónové svetelné zdroje . Tie budú mať vysokú kvalitu zaručenú po mnoho rokov, pretože osram poskytuje až 4 - ročnú záruku na tento výrobok.
Typ: D1S (PK32d-2)
Napájacie napätie: 12V
Farebná teplota svetla: 4150K
Svetelný tok: 3200 lm
Životnosť: 3000 h
Príkon: 35 W
Počet kusov v balení: 1 ks
Záruka: 4 roky
Cena je za kus!
ID: 5035011
| Firma: | OSRAM |
|---|---|
| Typ žiarovky: | D1S |
| Typ pätice: | PK32d-2 |
| Typ balenia: | 1ks |
| Napätie: | 12V |
| Výkon: | 35W |
| Farba svetla: | 4150K |
| Technológia: | XENON |
| Umiestnenie: | Denné svietenie / Dialkové / Stretávacie predné / Stretávacie predné (Xenón) |
| Svietivosť(lumeny): | 3000lm |
Súvisiace produkty
Typ pätice: PK32d-3
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
19,3 €
Typ pätice: PK32d-2
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
22,6 €
Typ pätice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
14,5 €
Typ pätice: P32d-2
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 4300K
13,2 €
Typ pätice: P14,5s
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
8,4 €
Typ pätice: P22d
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 4300K
8,4 €


![[Obr.: 11/32/45/1-osram-xenonova-vybojka-d1s-xenarc-original-1725136787.jpg]](https://www.fusion.sk/images/catalog-main2/11/32/45/1-osram-xenonova-vybojka-d1s-xenarc-original-1725136787.jpg)
