LED CANBUS bulbs 12SMD Festoon C5W 2016 39mm White 12/24V AMIO-04237

Informácie o produkte
**LED žiarovky AMiO****Vlastnosti:**
- Moderné LED technológie
- Biele svetlo bez blikania
- Dlhá životnosť až 50 000 hodín
- Jednoduchá inštalácia bez úprav elektrického systému vozidla
**Výhody LED žiaroviek:**
- Dlhšia životnosť v porovnaní s klasickými žiarovkami
- Nižšia spotreba energie
- Rýchle zapínanie a vypínanie
- Odolnosť voči nárazom
- Jednoduchá inštalácia
**Technické údaje:**
- Typ: C5W
- Napájanie: 12/24V
- Typ diódy: 2016
- Počet diód: 12 SMD
- Farba svetla: 5500K
- Integrovaný CANBUS modul
- Balenie: 2 kusy
- Dĺžka: 39 mm
ID: 5027058
| Firma: | AMiO |
|---|---|
| Typ žiarovky: | SULFID (od 39 do 44mm) / C5W |
| Typ pätice: | Sulfid/festoon - (SV8,5) |
| Napätie: | 12/24 V |
| Výkon: | 5W |
| Farba svetla: | 5500K |
| Technológia: | LED |
| Umiestnenie: | Batožinový priestor / Interier / Osvetlenie dverí / Osvetlenie EVČ |
Súvisiace produkty
Typ pätice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
14,5 €
Typ pätice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 8000K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 8000K
14,5 €
Typ pätice: P22d
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 4300K
8,5 €
Typ pätice: P22d
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 6000K
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 6000K
8,1 €


![[Obr.: 11/30/61/0-led-canbus-bulbs-12smd-festoon-c5w-2016-39mm-white-12-24v-amio-04237-1729127789.jpg]](https://www.fusion.sk/images/catalog-main2/11/30/61/0-led-canbus-bulbs-12smd-festoon-c5w-2016-39mm-white-12-24v-amio-04237-1729127789.jpg)



