Xenónová žiarovka typ D1S 35W 4300K AMiO BASIC blister AMIO-03863

Informácie o produkte
Vlákno určené pre originálne xenónové svetlomety vyžadujúce žiarovky D1S (xenónové svetlomety so šošovkou). Nie sú potrebné žiadne úpravy inštalácie. Má dokonale zarovnanú ohniskovú vzdialenosť a napäťovú zástrčku špecifickú pre žiarovku D1S. Môže sa používať len s xenónovým meničom D1S. Tieto žiarovky majú zabudovaný zapaľovač..Úplné špecifikácie:.
Typ lampy: D1S.
Výkon: 35W.
Napätie: 12 V (prepočítané 85 V meničom).
Teplota svetla: 4300K.
Pracovná teplota: -30~+80°C
Balenie: blister.
Konektory: štandardné.
ID: 4823227
| Firma: | AMiO |
|---|---|
| Typ žiarovky: | D1S |
| Typ pätice: | PK32d-2 |
| Typ balenia: | 1ks |
| Napätie: | 12V |
| Výkon: | 35W |
| Farba svetla: | 4300K |
| Technológia: | XENON |
| Umiestnenie: | Denné svietenie / Dialkové / Stretávacie predné / Stretávacie predné (Xenón) |
Súvisiace produkty
Typ pätice: PK32d-3
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
19,3 €
Typ pätice: PK32d-2
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
22,6 €
Typ pätice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
14,5 €
Typ pätice: P32d-2
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 4300K
13,2 €
Typ pätice: P14,5s
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
8,4 €
Typ pätice: P22d
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 4300K
8,4 €


![[Obr.: 10/87/61/2-xenonova-ziarovka-typ-d1s-35w-4300k-amio-basic-blister-amio-03863-1711419408.jpg]](https://www.fusion.sk/images/catalog-main2/10/87/61/2-xenonova-ziarovka-typ-d1s-35w-4300k-amio-basic-blister-amio-03863-1711419408.jpg)


