LED CANBUS PRO séria 3156 P27W 2x1860SMD Biela 12/24V PLNÁ CANBUSAMIO-03597

Informácie o produkte
LED autožiarovky AMiO predstavujú moderné riešenie využívajúce LED technológiu. Použité diódy vyžarujú biele svetlo a sú bez efektu blikania. Kvalitné spracovanie zaručuje životnosť žiaroviek až 50 000 hodín a špeciálny systém napájania nevyžaduje prerábku elektrického systému vozidla, čo umožňuje bezproblémovú inštaláciu do tradičných svietidiel, kde sa predtým používali bežné žiarovky..Použitie: parkovacie svetlá, predné pozičné svetlá, bočné smerovky, osvetlenie interiéru..
Výhody LED žiaroviek:.
dlhšia životnosť v porovnaní so žiarovkami.
nižšia spotreba energie.
rýchlejšie zapnutie/vypnutie.
odolnosť voči nárazom
jednoduchá inštalácia.
TECHNICKÉ ÚDAJE:.
Napájanie: 12V / 24V.
montáž: P27W.
typ diódy: 1860 SMD.
počet diód: 2
farba svetla: 6000K (biela).
vstavaný modul CANBUS.
balenie: 2 ks
ID: 4764588
| Firma: | AMiO |
|---|---|
| Typ žiarovky: | P27W |
| Typ pätice: | W2.5x16d |
| Typ balenia: | 2ks |
| Napätie: | 12-24V |
| Technológia: | LED |
| Umiestnenie: | Predne smerovky / Spiatočkové svetlo / Zadná hmlovka / Zadné smerovky |
| Svietivosť(lumeny): | 900lm |
Súvisiace produkty
Typ pätice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
14,5 €
Typ pätice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 8000K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 8000K
14,5 €
Typ pätice: P22d
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 4300K
8,5 €
Typ pätice: P22d
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 6000K
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 6000K
8,1 €


![[Obr.: 10/87/08/5-led-canbus-pro-seria-3156-p27w-2x1860smd-biela-12-24v-plna-canbusamio-03597-1710469020.jpg]](https://www.fusion.sk/images/catalog-main2/10/87/08/5-led-canbus-pro-seria-3156-p27w-2x1860smd-biela-12-24v-plna-canbusamio-03597-1710469020.jpg)


