Xenónová žiarovka typ D4S 35W 6000K AMiO BASIC

Informácie o produkte
Xenónová žiarovka typ D4S 35W 6000K AMiO BASICVlákno určené pre originálne xenónové svetlomety vyžadujúce žiarovky D4S (xenónové svetlomety so šošovkou). Nie sú potrebné žiadne úpravy inštalácie. Má dokonale zarovnanú ohniskovú vzdialenosť a napäťovú zástrčku špecifickú pre žiarovku D4S. Môže sa používať len s xenónovým konvertorom D4S. Tieto žiarovky majú zabudovaný zapaľovač.
Plná špecifikácia: .
Typ lampy: D4S .
Výkon: 35W .
Napätie: 12 V (prevedené 42 V meničom) .
Teplota svetla: 6000K .
Prevádzková teplota: -30~+80°C .
Konektory: štandardné .
ID: 4084396
| Firma: | AMiO |
|---|---|
| Typ žiarovky: | D4S |
| Typ pätice: | P32d-5 |
| Typ balenia: | 1ks |
| Napätie: | 12V |
| Výkon: | 35W |
| Farba svetla: | 6000K |
| Technológia: | XENON |
| Umiestnenie: | Dialkové / Stretávacie predné / Stretávacie predné (Xenón) |
Súvisiace produkty
Typ pätice: PK32d-3
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
19,3 €
Typ pätice: PK32d-2
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
22,6 €
Typ pätice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
14,5 €
Typ pätice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 8000K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 8000K
14,5 €
Typ pätice: P14,5s
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
8,4 €
Typ pätice: PX26d
Typ žiarovky: Projekčná H1, H7
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: Projekčná H1, H7
Farba svetla: 4300K


![[Obr.: 98/52/47-xenonova-ziarovka-typ-d4s-35w-6000k-amio-basic-1692202291.jpg]](https://www.fusion.sk/images/catalog-main2/98/52/47-xenonova-ziarovka-typ-d4s-35w-6000k-amio-basic-1692202291.jpg)


