Led Standard Festoon C5W 9Xsmd 3014 12V 31Mm
| Firma: | AMiO |
|---|---|
| Typ žiarovky: | SULFID (od 30 do 31mm) / C5W |
| Typ pätice: | Sulfid/festoon - (SV8,5) |
| Napätie: | 12V |
| Výkon: | 0,4W |
| Farba svetla: | 5600K |
| Technológia: | LED |
| Umiestnenie: | Batožinový priestor / Interier / Osvetlenie dverí / Osvetlenie EVČ |
Súvisiace produkty
Typ pätice: PK32d-3
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 6000K
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 6000K
20,8 €
Typ pätice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
14,5 €
Typ pätice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
15,0 €
Typ pätice: P32d-2
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 5500K
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 5500K
16,5 €
Typ pätice: P32d-2
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 6000K
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 6000K
13,2 €
Typ pätice: P14,5s
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
8,5 €
Typ pätice: P22d
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 4300K
8,5 €


![[Obr.: 90/35/12-led-standard-festoon-c5w-9xsmd-3014-12v-31mm-1691749640.jpg]](https://www.fusion.sk/images/catalog-main2/90/35/12-led-standard-festoon-c5w-9xsmd-3014-12v-31mm-1691749640.jpg)


