Led Žiarovky Hlavného Svietenia H7-4 Sx Séria Amio
Podrobná špecifikácia objednávky

Informácie o produkte
LED žiarovky hlavného svietenia H7-4 SX Séria AMiOTento set má špeciálny kovový adaptér H7-4 používaný v alternatívnych modeloch áut. Pred nákupom skontrolujte typ adaptéra !!!!
Patria sem:
- 2 x LED svetlomet H7-4 SX
- montážna sada
Úplná špecifikácia:
Farba: 6000K dokonale biela
LED diódy: LED dióda 12 x 3,3 W HQ
Napätie [V]: 6-18V
Základná časť: Zliatiny hliníka 6063
Príkon [W]: 40W
Pracovná teplota [° C]~ 60 ° C
Rušenie: Neruší rádio
Svetelný tok [lm]: 3200 lumenov
ID: 2721466
| Firma: | AMiO |
|---|---|
| Typ žiarovky: | H7 |
| Typ pätice: | PX26d |
| Napätie: | 6-18V |
| Výkon: | 40W |
| Farba svetla: | 6000K |
| Technológia: | LED |
| Umiestnenie: | Denné svietenie / Dialkové / Hmlovky / Stretávacie predné |
| Svietivosť(lumeny): | 3200 |
Súvisiace produkty
Typ pätice: PK32d-3
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
19,3 €
Typ pätice: PK32d-2
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
22,6 €
Typ pätice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
14,5 €
Typ pätice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 8000K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 8000K
14,5 €
Typ pätice: P14,5s
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
8,4 €
Typ pätice: PX26d
Typ žiarovky: Projekčná H1, H7
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: Projekčná H1, H7
Farba svetla: 4300K


![[Obr.: 73/50/54-led-ziarovky-hlavneho-svietenia-h7-4-sx-seria-amio-1691749654.jpg]](https://www.fusion.sk/images/catalog-main2/73/50/54-led-ziarovky-hlavneho-svietenia-h7-4-sx-seria-amio-1691749654.jpg)