Led 1156 Canbus 24Smd 3030 T20 7440 W21W Biela 12V/24V
| Firma: | AMiO |
|---|---|
| Typ žiarovky: | W21W / WY21W (T20) |
| Typ pätice: | W3X16D |
| Napätie: | 12-24V |
| Výkon: | 6,2W |
| Farba svetla: | 5600K |
| Technológia: | LED |
| Umiestnenie: | Bočné smerovky / Brzdové svetlo / Denné svietenie / Predne smerovky / Spiatočkové svetlo / Tretie brzdové svetlo / Zadná hmlovka / Zadné koncové svetlo / Zadné smerovky |
| Svietivosť(lumeny): | 800 |
Súvisiace produkty
Typ pätice: PK32d-3
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
19,3 €
Typ pätice: PK32d-2
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
22,6 €
Typ pätice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
14,5 €
Typ pätice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 8000K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 8000K
14,5 €
Typ pätice: P14,5s
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
8,4 €
Typ pätice: PX26d
Typ žiarovky: Projekčná H1, H7
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: Projekčná H1, H7
Farba svetla: 4300K


![[Obr.: 73/46/40-led-1156-canbus-24smd-3030-t20-7440-w21w-biela-12v-24v-1691749641.jpg]](https://www.fusion.sk/images/catalog-main2/73/46/40-led-1156-canbus-24smd-3030-t20-7440-w21w-biela-12v-24v-1691749641.jpg)
