Hid Xenónová Žiarovka Typ D2S - 4300K
Podrobná špecifikácia objednávky

Informácie o produkte
Xenónová žiarovka by mala byť namontovaná na miesto halogénových žiaroviek D2S. Nevyžaduje žiadne inštalácie úprav a má dokonale nastavenú ohniskovú vzdialenosť a zástrčkové napätie charakteristické pre Halogénová žiarovky. Môže byť použitý s akýmkoľvek xenónom 12V 35W.Certifikáty: CE, RoHS
Obsah:
• Xenónový predradník D2S
• Balené 1 ks
• Estetické a bezpečné balenie
• Záruka
Úplná špecifikácia:
Typ svietidla: D2S
Menovitý výkon: 35 W
Menovité napätie: 12V (prepočítané predradníkom 85V)
Farba svetla: 4300K
Pracovná teplota: -30 ~ + 80 ° C
Konektory: štandard
ID: 13157
| Firma: | AMiO |
|---|---|
| Typ žiarovky: | D2S |
| Typ pätice: | P32d-2 |
| Napätie: | 12V |
| Výkon: | 35W |
| Farba svetla: | 4300K |
| Technológia: | XENON |
| Umiestnenie: | Dialkové / Stretávacie predné / Stretávacie predné (Xenón) |
Súvisiace produkty
Cena za 1ks
Pripojenim ku balastu môžete nahradiť originálny D2S štartér
Pripojenim ku balastu môžete nahradiť originálny D2S štartér
7,8 €
Typ pätice: P32d-2
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 6000K
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 6000K
11,4 €
Typ pätice: PK32d-3
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
19,3 €
Typ pätice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 6000K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 6000K
14,5 €
Typ pätice: P14,5s
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
8,4 €
Typ pätice: PX26d
Typ žiarovky: Projekčná H1, H7
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: Projekčná H1, H7
Farba svetla: 4300K


![[Obr.: 13/55/2-hid-xenonova-ziarovka-typ-d2s-4300k-1691749643.jpg]](https://www.fusion.sk/images/catalog-main2/13/55/2-hid-xenonova-ziarovka-typ-d2s-4300k-1691749643.jpg)



