Hid Bixenónová Žiarovka Typ H4-3 - 4300K
Podrobná špecifikácia objednávky

Informácie o produkte
Bixenónová žiarovka by mala byť namontovaná na miesto halogénových žiaroviek H4-3. Nevyžaduje žiadne inštalácie úprav a má dokonale nastavenú ohniskovú vzdialenosť a zástrčkové napätie charakteristické pre Halogénová žiarovky. Môže byť použitý s akýmkoľvek xenónom 12V 35W.Certifikáty: CE, RoHS
Obsah:
• Xenónový predradník H4-3
• Balené 1 ks
• Estetické a bezpečné balenie
• Záruka
Úplná špecifikácia:
Typ svietidla: H4-3
Menovitý výkon: 35 W
Menovité napätie: 12V (prepočítané predradníkom 85V)
Farba svetla: 4300K
Pracovná teplota: -30 ~ + 80 ° C
Konektory: štandard
ID: 13152
| Firma: | AMiO |
|---|---|
| Typ žiarovky: | H4 |
| Typ pätice: | P43t |
| Napätie: | 12V |
| Výkon: | 35W |
| Farba svetla: | 4300K |
| Technológia: | XENON |
| Umiestnenie: | Dialkové / Hmlovky / Stretávacie predné |
Súvisiace produkty
Typ pätice: PK32d-3
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
19,3 €
Typ pätice: PK32d-2
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
22,6 €
Typ pätice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
14,5 €
Typ pätice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 8000K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 8000K
14,5 €
Typ pätice: P14,5s
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
8,4 €
Typ pätice: PX26d
Typ žiarovky: Projekčná H1, H7
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: Projekčná H1, H7
Farba svetla: 4300K


![[Obr.: 13/54/7-hid-bixenonova-ziarovka-typ-h4-3-4300k-1691749654.jpg]](https://www.fusion.sk/images/catalog-main2/13/54/7-hid-bixenonova-ziarovka-typ-h4-3-4300k-1691749654.jpg)