LED Headlights Series F25 PRO BLACK FULL CANBUS HB3 68W 12V 24V AMIO-04722

Informácie o produkte
**F25 PRO BLACK Edition HB3 12/24V LED Svetlomety****Vlastnosti:**
- Pokročilý zdroj svetla pre automobilové svetlomety
- FULL CANBUS systém pre plnú kompatibilitu s vozidlami
- Maximálny výkon: 68W
- Luminous flux: 7646 lm
- Farba svetla: 6000K (biela, denné svetlo)
**Technické údaje:**
- Typ pätice: HB3
- Napätie: 12/24V
- Teplota farby: 6000K
- Systém: FULL CANBUS
- Model: F25 PRO BLACK Edition
**Výhody:**
- Vysoká jasnosť a vynikajúca viditeľnosť na ceste
- Plná kompatibilita s CANBUS systémami
- Odolnosť voči rušeniu a chybám na palubnej doske
- Pevná hliníková konštrukcia v čiernom prevedení
- Stabilná prevádzka pri 12V a 24V
- Vysoká odolnosť a efektívne odvádzanie tepla
**Schválenie:**
- E9, ECE R10
ID: 5358663
| Firma: | AMiO |
|---|---|
| Typ žiarovky: | HB3 (9005) |
| Typ pätice: | P20D |
| Napätie: | 12/24 V |
| Výkon: | 68W |
| Farba svetla: | 6000K |
| Technológia: | LED |
| Umiestnenie: | Dialkové / Hmlovky / Stretávacie predné |
| Svietivosť(lumeny): | 7646lm |
Súvisiace produkty
Typ pätice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
14,5 €
Typ pätice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 8000K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 8000K
14,5 €
Typ pätice: P22d
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 4300K
8,5 €
Typ pätice: P22d
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 6000K
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 6000K
8,1 €


![[Obr.: 11/76/98/9-led-headlights-series-f25-pro-black-full-canbus-hb3-68w-12v-24v-amio-04722-1761612638.jpg]](https://www.fusion.sk/images/catalog-main2/11/76/98/9-led-headlights-series-f25-pro-black-full-canbus-hb3-68w-12v-24v-amio-04722-1761612638.jpg)



