Osram LEDriving HL EASY H7/H18 12V PX26d/PY26d 6000K 2ks, 64210DWESY2-2HB

Informácie o produkte
Osram LEDriving HL EASY H7/H18 12V PX26d/PY26d 6000K 2ks 64210DWESY2-2HB
Osram LEDriving HL EASY sú moderné náhradné LED žiarovky s farebnou teplotou 6 000 K, ktoré poskytujú štýlové a intenzívne biele svetlo. Vďaka kompaktnému dizajnu a riešeniu plug & play je ich inštalácia mimoriadne jednoduchá – nie sú potrebné žiadne adaptéry ani krytky. Osram prvýkrát ponúka tieto LED žiarovky v praktickom Hard Cover Box balení.
Hlavné výhody:
✅ Štýlové biele svetlo (6000 K) – moderný vzhľad vášho vozidla
✅ Dlhá životnosť – výrazne vyššia výdrž oproti halogénovým žiarovkám
✅ Optimálne rozloženie svetla – lepšia viditeľnosť bez oslnenia
✅ Vysoký svetelný výkon – stabilný svetelný tok aj po dlhšom používaní
✅ Jednoduchá inštalácia – skutočné plug & play riešenie
Technické parametre:
Teplota chromatickosti: 6000 K (studená biela)
Napájanie: 12V
Výkon: 16,2W
Pätica: H7/H18 (PX26d/PY26d)
Záruka: 2 roky
Homologizácia: nie
Upozornenie: Tento produkt nie je schválený na použitie na verejných komunikáciách.
| Firma: | OSRAM |
|---|---|
| Typ žiarovky: | H7 |
| Typ pätice: | PX26d |
| Typ balenia: | 2ks |
| Napätie: | 12V |
| Výkon: | 16.2W |
| Farba svetla: | 6000K |
| Technológia: | LED |
| Umiestnenie: | Denné svietenie / Dialkové / Hmlovky / Stretávacie predné |
Súvisiace produkty
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 6000K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 5500K
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 6000K
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 4300K


![[Obr.: 11/32/56/5-osram-ledriving-hl-easy-h7-h18-12v-px26d-py26d-6000k-2ks-64210dwesy2-2hb-1740651745.jpg]](https://www.fusion.sk/images/catalog-main2/11/32/56/5-osram-ledriving-hl-easy-h7-h18-12v-px26d-py26d-6000k-2ks-64210dwesy2-2hb-1740651745.jpg)

