Osram xenonová výbojka D1S XENARC NIGHT BREAKER LASER +200% 1ks

Informácie o produkte
Osram xenonová výbojka D1S XENARC NIGHT BREAKER LASER +200% BOX 66140XNN (Next Generation)Druhá generácia najsilnejších povolených xenónových výbojok na svete od spoločnosti Osram!
Nová generácia má najsilnejšie osvetlenie spomedzi xenónových svetelných zdrojov. Vďaka najnovšej technológií spoločnosti Osram získate presnejší pohľad na osvetlenú cestu pred vozidlom. Sú až do 200% jasnejšie ako štandardné xenónové výbojky. Vďaka novým technologickým riešeniam spoločnosť Osram nie len zvýšila hodnoty osvetlenia ale aj farbu svetla na hranicu 4500 K.
teplota chromatičnosti 4500 K
až do 200% viac jasu
až do 250m dlhší kužeľ svetla
až do 20% belšie svetlo
homologizované na použitie v cestnej premávke
najsilnejšie xenónové výbojky na svete
dlhá životnosť
Parametre:
EAN: 4052899631328
Výkon: 35 W
Napätie: 85 V
Pätica: D1S (PK32d-2)
Životnosť (Tc): 3000 hodín
Záruka: 3 roky
Dĺžka: 81 mm
Priemer: 9 mm
Homologizácia: áno (ECE)
Značka: Osram
Cena je za kus!
ID: 5035015
| Firma: | OSRAM |
|---|---|
| Typ žiarovky: | D1S |
| Typ pätice: | PK32d-2 |
| Typ balenia: | 1ks |
| Napätie: | 85V |
| Výkon: | 35W |
| Farba svetla: | 4500K |
| Technológia: | XENON |
| Umiestnenie: | Denné svietenie / Dialkové / Stretávacie predné / Stretávacie predné (Xenón) |
Súvisiace produkty
Typ pätice: PK32d-3
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
19,3 €
Typ pätice: PK32d-2
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
22,6 €
Typ pätice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
14,5 €
Typ pätice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 8000K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 8000K
14,5 €
Typ pätice: P14,5s
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
8,4 €
Typ pätice: PX26d
Typ žiarovky: Projekčná H1, H7
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: Projekčná H1, H7
Farba svetla: 4300K


![[Obr.: 11/32/45/5-osram-xenonova-vybojka-d1s-xenarc-night-breaker-laser-200-1ks-1725136787.jpg]](https://www.fusion.sk/images/catalog-main2/11/32/45/5-osram-xenonova-vybojka-d1s-xenarc-night-breaker-laser-200-1ks-1725136787.jpg)
