LED žiarovky CANBUS PRO T4W BA9S 4x2016 SMD biela 12V 24V AMIO-03579

Informácie o produkte
LED autožiarovky AMiO predstavujú moderné riešenie využívajúce LED technológiu. Použité diódy vyžarujú biele svetlo a sú bez efektu blikania. Vysoká kvalita spracovania zaručuje životnosť žiaroviek až 50 000 hodín a špeciálny systém napájania nevyžaduje úpravu elektrického systému vozidla, čo umožňuje bezproblémovú inštaláciu do tradičných svietidiel, kde sa predtým používali bežné žiarovky..Výhody LED žiaroviek:.
dlhšia životnosť v porovnaní so žiarovkami.
nižšia spotreba energie.
rýchlejšie zapnutie/vypnutie.
odolnosť voči nárazom
jednoduchá inštalácia.
atraktívny vzhľad
TECHNICKÉ ÚDAJE:.
typ: T4W BA9s.
napájanie: 12V/24V.
Typ diódy: 4x2016 SMD.
počet diód: 4
farba svetla: 6000K (WHITE ).
kanál: áno.
balenie: 2 ks .
ID: 4896231
| Firma: | AMiO |
|---|---|
| Typ žiarovky: | T4W |
| Typ pätice: | BA9S |
| Typ balenia: | 2ks |
| Napätie: | 12-24V |
| Technológia: | LED |
| Umiestnenie: | Bočné smerovky / Osvetlenie EVČ / Predné parkovačky / Zadné koncové svetlo |
| Svietivosť(lumeny): | 190lm |
Súvisiace produkty
Typ pätice: PK32d-3
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 6000K
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 6000K
20,8 €
Typ pätice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
14,5 €
Typ pätice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
15,0 €
Typ pätice: P32d-2
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 5500K
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 5500K
16,5 €
Typ pätice: P32d-2
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 6000K
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 6000K
13,2 €
Typ pätice: P14,5s
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
8,5 €
Typ pätice: P22d
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 4300K
8,5 €


![[Obr.: 10/94/98/5-led-bulbs-canbus-pro-t4w-ba9s-4x2016-smd-white-12v-24v-amio-03582-1720487788.jpg]](https://www.fusion.sk/images/catalog-main2/10/94/98/5-led-bulbs-canbus-pro-t4w-ba9s-4x2016-smd-white-12v-24v-amio-03582-1720487788.jpg)


