LED žiarovky X AllinOne Series D1S D3S D8S canbus 6000K AMIO-03669

Informácie o produkte
AMiO X-Series AllinOne.LED NÁHRADY PRE TRADIČNÉ XENÓNOVÉ PRVKY.
D1S , D3S , D8S - rovnaká montáž .
Tento model žiaroviek vynecháva menič, takže ak má zákazník problém s vypáleným meničom, nie je potrebné kupovať nový, stačí namontovať žiarovky radu AMiO AllinOne..
Súprava veľmi výkonných LED žiaroviek, náhrada za tradičné XENON.
Nie sú potrebné žiadne úpravy.
farba: 6000K - studená biela - xenónová biela.
svietivosť: 9000LM.
výkon: 50W kompletný
Materiály použité pri výrobe výrobku sú hliník a meď.
Aktívne chladenie.
Nie je porucha prepálenej žiarovky, vybavené CANBUS.
Nie je rušenie alebo šum FM a CB rádia.
Vysoká životnosť.
Ideálne prispôsobenie - rozmery ako tradičné vlákna.
Miesto zaostrenia je presne také isté ako pri tradičných žiarovkách.
Kompatibilné s päticami XENON: D1S, D3S, D8S.
LED xenónové vlákna nespália reflektory, ako je to v prípade tradičných výbojkových vlákien, vďaka absencii IR a UV emisií.
Výhody LED žiaroviek.
Zvýšená ostrosť svetla.
Dlhšia životnosť LED v porovnaní s xenónovým svetlom.
Brilantný svetelný výkon.
Ideálna hranica vypnutia (platí pre šošovkové svetlomety).
Čas zapnutia - 0,01 s.
Vysoká odolnosť voči častému zapínaniu a vypínaniu.
Vysoká odolnosť proti vibráciám.
Nemení farbu, nemá efekt vyhorenia ako xenónové vlákna.
Nebliká pri zapnutí zapaľovania.
Nie vyžaruje UV žiarenie.
Žiadne IR žiarenie.
Cena za sadu 2 kusov..
ID: 4761459
| Firma: | AMiO |
|---|---|
| Typ žiarovky: | D1S / D3S / D8S |
| Typ pätice: | PK32d-1 / PK32d-2 / PK32d-5 |
| Typ balenia: | 2ks |
| Výkon: | 50W |
| Farba svetla: | 6000K |
| Technológia: | LED |
| Umiestnenie: | Denné svietenie / Dialkové / Stretávacie predné / Stretávacie predné (Xenón) |
| Svietivosť(lumeny): | 6063lm |
Súvisiace produkty
Typ pätice: PK32d-3
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
19,3 €
Typ pätice: PK32d-2
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
22,6 €
Typ pätice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
14,5 €
Typ pätice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 8000K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 8000K
14,5 €
Typ pätice: P14,5s
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
8,4 €
Typ pätice: PX26d
Typ žiarovky: Projekčná H1, H7
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: Projekčná H1, H7
Farba svetla: 4300K


![[Obr.: 10/86/96/3-svetlomet-led-d3s-d5r-d8s-x-allinone-canbus-6000k-amio-03669-1710209803.jpg]](https://www.fusion.sk/images/catalog-main2/10/86/96/3-svetlomet-led-d3s-d5r-d8s-x-allinone-canbus-6000k-amio-03669-1710209803.jpg)






