LED žiarovky H7/H18 PL séria šošoviek AMiO-03668

Informácie o produkte
Sada žiaroviek H7/H18 LED s integrovanou šošovkou a aktívnym chladením, určená pre reflektorové svetlomety. Výrobok novej generácie so zvýšeným výkonom a farebnou teplotou 6000 K..Kryt je vyrobený z kovu s elektronickým aktívnym chladičom s ventilátorom z hliníka. Použitý systém CANBUS eliminuje chyby vypálených žiaroviek v 99 % vozidiel. Vďaka optimálnej geometrii a vynikajúcemu rozloženiu svetla je možné nastaviť požadovanú hranicu vypnutia a dosiahnuť maximálny jas.
Stonka LED je nastaviteľná, čo umožňuje jej prispôsobenie rôznym typom reflektorov. Šošovka projektora a výkonné diódy zabezpečujú takmer dokonalé rozloženie svetla v lampe bez šošovky. Okrem toho zabudovaný systém EMC eliminuje rádiové rušenie FM/CB. Pod LED diódami sa nachádza medený podklad, ktorý zabraňuje vyžarovaniu UV a IR žiarenia a chráni reflektor a reflektor pred vyhorením.
Vďaka správnej čiare prerušenia svetla neoslňujú ostatných vodičov. Prevádzková teplota je výrazne nižšia ako pri štandardnej žiarovke, čo chráni svetlomety pred vyhorením..
Špecifikácia:.
napätie: 9-36 V.
výkon: 60W
jas: 3800lm.
farba: 6000k.
typ žiarovky: H7/H18
homologácia: E9, R10.
žiadna chyba prepálenej žiarovky: CANBUS
balenie: 2 kusy v krabici.
ID: 4705681
| Firma: | AMiO |
|---|---|
| Typ žiarovky: | H7 |
| Typ pätice: | PX26d |
| Typ balenia: | 2ks |
| Napätie: | 9-36V |
| Výkon: | 60W |
| Farba svetla: | 5000K |
| Technológia: | LED |
| Umiestnenie: | Denné svietenie / Dialkové / Hmlovky / Stretávacie predné |
| Svietivosť(lumeny): | 1899lm |
Súvisiace produkty
Typ pätice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
14,5 €
Typ pätice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 8000K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 8000K
14,5 €
Typ pätice: P22d
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 4300K
8,5 €
Typ pätice: P22d
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 6000K
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 6000K
8,1 €


![[Obr.: 10/82/57/7-led-svetlomet-h7-pl-seria-amio-03668-1706149009.jpg]](https://www.fusion.sk/images/catalog-main2/10/82/57/7-led-svetlomet-h7-pl-seria-amio-03668-1706149009.jpg)





