Pneumatika Extreme VR2 NK 225/45R17 91V - TYPE-R7A

Informácie o produkte
Pneumatika Extreme VR2NÁVOD NA POUŽÍVANIE A OŠETROVANIE JE NA STIAHNUTIE POD POPISOM
• Asymetrický dezén
• Vylepšená hrana pneumatiky poskytuje väčšiu priľnavosť a stabilitu pri zatáčaní
• Závodná mokrá aj suchá zmes
• Vystužené bočnice
Pneumatika VR2 s označením "" NK "" Jedna sa o zvláštny druh protektorovanej pneumatiky kde naprotektorovanie nového semi-slick dezénu je na úplne novú konštrukciu pneumatiky.
Pneumatika VR2 s označením "" LK "" Jedna sa o zvláštny druh protektorovanej pneumatiky kde naprotektorovanie nového semi-slick dezénu je na úplne novú, presnú a ľahkú konštrukciu pneumatiky. Nejedná sa teda o klasickú starú repasovanú pneumatiku ale o novú vylepšenú pneumatiku.
EXTREME V2 je vyrábaný v Nemecku. Výroba a celkový vývoj prebieha v najmodernejších Nemeckých výrobných halách v Reifen-Hinghaus. Repasované Pneu EXTREME sú veľmi obľúbené medzi jazdcami v Európe vďaka pomeru výkon / cena.
Použité skratky :
• W3 / W3A / W3B (vynovená zmes) - SUPERSOFT (DRY / DUMP SURFACE) Idealna prevádzkova teplota zmesy 0-30 °C, Treadwear 50
• R5A / R5B (vynovená zmes) - SOFT (DRY / DUMP SURFACE) Idealna prevádzkova teplota zmesy 15-50 °C, Treadwear 80
• R7A / R7B (vynovená zmes) - MEDIUM (DRY SURFACE) Idealna prevádzkova teplota zmesy 30-80 °C, Treadwear 140
• R9A / R9B (vynovená zmes) - HARD (DRY SURFACE) Idealna prevádzkova teplota zmesy 50-110 °C, Treadwear 200
• N - HARD (TRACKDAY) Idealna prevádzkova teplota zmesy 30-90 °C, Treadwear 220
• S3 - MEDIUM (Street / Practice) dealna prevádzkova teplota zmesy 40-120 °C, Treadwear 200
• HL - MEDIUM (HOT-LAP / TIME ATTACK ) Idealna prevádzkova teplota zmesy 40 - 70°C, Treadwear 50. Je oveľa rýchlejšia ako zmes R5a/R7a, ale v priebehu 1-2 kôl, je potrebné ju ochladiť. Je určený pre veľmi populárny typ súťaže, v ktorej máte celý deň jazdy na krátkej trati, ale počíta sa len vaše najlepšie kolo.


ID: 3557370
| Značka: | Extreme |
|---|---|
| Model: | VR2 NK 225/45 R17 Type R7A |
| Typ repasu: | NK - Repas z novej pneumatiky |
| Typ: | VR2 NK |
| Typ zmesy: | Type R7A (MEDIUM) |
| Rýchlostný a záťažový index: | 91V |
| EAN kod: | 4037392445689 |
| Poznámka: | NÁVOD NA POUŽÍVANIE A OŠETROVANIE JE NA STIAHNUTIE POD POPISOM / Update 2026 |
| Použitie: | Rally / Sprint / Trackday - SUCHO |
| Tvrdosť zmesy: | MEDIUM |
| Širka pneumatiky: | 225 |
| Výška pneumatiky: | 45 |
| Priemer pneumatiky: | R17 |
| Treadwear: | TW 140 |


![[Obr.: 90/58/91-pneumatika-extreme-vr2-nk-225-45r17-91v-type-r7a-1768398054.jpg]](https://www.fusion.sk/images/catalog-main2/90/58/91-pneumatika-extreme-vr2-nk-225-45r17-91v-type-r7a-1768398054.jpg)



