Snehové reťaze KN-90 12mm na pneumatiky R17 205/70
| Priemer pneumatiky: | R17 |
|---|---|
| Rozmer pneumatiky: | 205/70 |
| Typ auta: | OSOBNÉ |
| Certifikácia: | TÜV / GS |
| Sada: | 2ks |
| Výška očka: | 12mm |
| Pre auta: | do 1800kg |
| Modelová rada: | KN-90 |
| AMIO: | KN-90_02114 |
| Priemer pneumatiky: | R17 |
|---|---|
| Rozmer pneumatiky: | 205/70 |
| Typ auta: | OSOBNÉ |
| Certifikácia: | TÜV / GS |
| Sada: | 2ks |
| Výška očka: | 12mm |
| Pre auta: | do 1800kg |
| Modelová rada: | KN-90 |
| AMIO: | KN-90_02114 |
Brzdové komponenty Rotinger !
Disk týždňa - BBS FI-R !
Disk týždňa - 2Forge ZF5 !