Snehové reťaze KB-230 16mm na pneumatiky R17 225/55 4x4
| Priemer pneumatiky: | R17 |
|---|---|
| Rozmer pneumatiky: | 225/55 |
| Typ auta: | 4x4 |
| Certifikácia: | TÜV / GS |
| Sada: | 2ks |
| Výška očka: | 16mm |
| Pre auta: | do max. 7500kg |
| Modelová rada: | KB-230 |
| AMIO: | KB-230_02120 |
| 4x4: | 4x4 |
| Priemer pneumatiky: | R17 |
|---|---|
| Rozmer pneumatiky: | 225/55 |
| Typ auta: | 4x4 |
| Certifikácia: | TÜV / GS |
| Sada: | 2ks |
| Výška očka: | 16mm |
| Pre auta: | do max. 7500kg |
| Modelová rada: | KB-230 |
| AMIO: | KB-230_02120 |
| 4x4: | 4x4 |
Brzdové komponenty Rotinger !
Disk týždňa - BBS FI-R !
Disk týždňa - 2Forge ZF5 !