Predĺžený pozinkovaný Štift na kolesa M12x1,5 50mm (D1=12,2mm/7,5mm/50mm)
| Dĺžka: | 50mm |
|---|---|
| D1-tisíchran: | D1=12,2mm |
| B: | 7,5mm |
| L: | 50mm |
| Typ závitu: | M12x1,5 |
| TYP: | ŠTIFT |
| Farba: | SILVER |
| EAN: | M1215RE50H |
| ŠTIFT: | ANO |
| Značka: | PRO-F |
| Material: | Železné Kované |
| Dĺžka závitu: | od 50-59mm |
Súvisiace produkty
Valivý odpor (spotreba): -
Záber za mokra: -
Hlučnosť (db): -
Záber za mokra: -
Hlučnosť (db): -
190,4 €


![[Obr.: 60/61/42-predlzene-pozinkovane-stifty-na-kolesa-m12x1-5-50mm-d1-12-2mm-7-5mm-50mm.jpg]](https://www.fusion.sk/images/catalog-main2/60/61/42-predlzene-pozinkovane-stifty-na-kolesa-m12x1-5-50mm-d1-12-2mm-7-5mm-50mm.jpg)
