Zestino 07A Acrova 235/35 R19 HARD UHP TW340

Informácie o produkte
Acrova 07A Hard UHP tw340 - zelená etiketa ( nová zmes z 2024. Výborná odolná dlhotrvajúca zmes z dobrým gripom, vhodná aj do bežnej premávky.ID: 5570116
| Značka: | Zestino |
|---|---|
| Model: | 07A 235/35 R19 - HARD UHP |
| Typ: | 07A |
| Typ zmesy: | 07A Acrova (HARD UHP) |
| Rýchlostný a záťažový index: | 87W |
| Poznámka: | Update 2026 |
| Použitie: | Drift - Long Life |
| Tvrdosť zmesy: | HARD |
| Širka pneumatiky: | 235 |
| Výška pneumatiky: | 35 |
| Priemer pneumatiky: | R19 |
| Treadwear: | TW 340 |


![[Obr.: 11/82/23/1-zestino-07a-acrova-235-35-r19-hard-uhp-tw340-1769615815.jpg]](https://www.fusion.sk/images/catalog-main2/11/82/23/1-zestino-07a-acrova-235-35-r19-hard-uhp-tw340-1769615815.jpg)
