Zestino 07A Acrova 225/45 R17 MED MAX TW240

Informácie o produkte
Acrova 07A MAX TW240 - fialová etiketa ( nová zmes z roka 2024, mimoriadne dobrý grip, vhodný na výkonné drift vozidlá, nedoporučujeme na bežnu premávku)ID: 5570113
| Značka: | Zestino |
|---|---|
| Model: | 07A 225/45 R17 - MED MAX |
| Typ: | 07A |
| Typ zmesy: | 07A Acrova (MED MAX) |
| Rýchlostný a záťažový index: | 94W XL |
| Poznámka: | Update 2026 |
| Použitie: | Drift - High grip |
| Tvrdosť zmesy: | MEDIUM |
| Širka pneumatiky: | 225 |
| Výška pneumatiky: | 45 |
| Priemer pneumatiky: | R17 |
| Treadwear: | TW 240 |


![[Obr.: 11/82/22/8-zestino-07a-acrova-225-45-r17-med-max-tw240-1769615723.jpg]](https://www.fusion.sk/images/catalog-main2/11/82/22/8-zestino-07a-acrova-225-45-r17-med-max-tw240-1769615723.jpg)
