Audi A3 - 8V Sportback quattro koncový tlmič výfuku výstup vpravo/vľavo - 2x90 Typ 25 vpravo/vľavo

Informácie o produkte
Nerezový výfukový komponent nemeckého výrobcu FOX pre vozidlo:Audi A3/ S3 8V od 2012 Sportback 1,8l + 2,0l quattro VFL
Z nehrdzavejúcej ocele - Vrátane montážneho materiálu - Naše koncovky výfuku sú všetky lesklé strieborné, sú ručne leštené na vysoký lesk
| Motor: | 1,8l 132kW 2,0l 140kW |
| Rok výroby: | od 2014 |
| Poznámka: | Vhodné pre nárazník Rieger RIE00088182 alebo RIE00088172 (S-Line) alebo nárazník Audi S3 - Nevhodné pre modely s ťažným zariadením |
| Prierez rúry: | 70mm |
| Schválenie: | EG-osvedčenie (bez nutnosti zápisu) |
ID: 5223097
| Poznámka: | Aktualizácia 2025 |
|---|---|
| Značka vozidla: | Audi |
| Model vozidla: | A3/ S3 |
| Typ: | 8V from 2012 |
| Typ 2: | Sportback |
| Typ 3: | 1,8l + 2,0l quattro VFL |


![[Obr.: 11/51/55/3-audi-a3-8v-sportback-quattro-koncovy-tlmic-vyfuku-vystup-vpravo-vlavo-2x90-typ-25-vpravo-vlavo-1753276016.jpg]](https://www.fusion.sk/images/catalog-main2/11/51/55/3-audi-a3-8v-sportback-quattro-koncovy-tlmic-vyfuku-vystup-vpravo-vlavo-2x90-typ-25-vpravo-vlavo-1753276016.jpg)
