BMW E32 740i Koncový tlmič a predný tlmič výfuku ?2x63,5mm vrátane montážneho materiálu - 2x76 Typ 25

Informácie o produkte
Nerezový výfukový komponent nemeckého výrobcu FOX pre vozidlo:BMW 7er Reihe E32 740i
Z nehrdzavejúcej ocele - Športový výfukový systém z nehrdzavejúcej ocele je perfektnou voľbou pre všetkých, ktorí chcú vylepšiť svoje vozidlo a zároveň si zachovať schopnosť H-schválenia. Nehrdzavejúca oceľ zabezpečuje dlhú životnosť a vysokú odolnosť proti korózii. Systém sa skladá z predného tlmiča a zadného tlmiča. Predný tlmič a zadný tlmič sú špeciálne navzájom zladené a montovateľné len spolu, aby sa dosiahla optimálna výkonnosť a športový zvuk. Vďaka H-schváleniu je systém jednoducho montovateľný a legálne použiteľný v cestnej premávke. Nutnosť pre všetkých tuningových nadšencov!
| Motor: | 4,0l 210kW |
| Poznámka: | BM040002-xxx je montovateľný len spolu s BM040000-VSD - Hmotnosť: 10kg |
| Prierez rúry: | 63,5mm |
| Schválenie: | EG posudok (bez potreby zápisu) |
| Poznámka: | Aktualizácia 2025 |
|---|---|
| Značka vozidla: | BMW |
| Model vozidla: | 7er line |
| Typ: | E32 |
| Typ 2: | 740i |
Súvisiace produkty
Šírka pásu - 2"/50mm/
Šírka pásu: 2"


![[Obr.: 11/51/54/6-bmw-e32-740i-koncovy-tlmic-a-predny-tlmic-vyfuku-o2x63-5mm-vratane-montazneho-materialu-2x76-typ-25-1753279109.jpg]](https://www.fusion.sk/images/catalog-main2/11/51/54/6-bmw-e32-740i-koncovy-tlmic-a-predny-tlmic-vyfuku-o2x63-5mm-vratane-montazneho-materialu-2x76-typ-25-1753279109.jpg)




