Audi Q2 koncový tlmič výfuku výstup vpravo/vľavo - 2x115x85 typ 32 vpravo/vľavo

Informácie o produkte
Nerezový výfukový komponent nemeckého výrobcu FOX pre vozidlo:Audi Q2 2,0l 140kW quattro
Z nehrdzavejúcej ocele - Vrátane montážneho materiálu - Naše koncovky výfuku sú všetky lesklé strieborné, sú ručne leštené na vysoký lesk
| Motorizácia: | 2,0l 140kW |
| Rok výroby: | od 2019 |
| Poznámka: | Vhodné pre nárazník Audi SQ2 (alebo upraviť nárazník) |
| Prierez rúry: | 70mm |
| Schválenie: | EG-osvedčenie (bez nutnosti zápisu) |
ID: 5223061
| Poznámka: | Aktualizácia 2025 |
|---|---|
| Značka vozidla: | Audi |
| Model vozidla: | Q2 |
| Typ: | 2,0l 140kW quattro |
Súvisiace produkty
Športové bezpečnostné pásy 4-bodové
Šírka pásu - 2"/50mm/
Šírka pásu: 2"
Šírka pásu - 2"/50mm/
Šírka pásu: 2"
47,7 €


![[Obr.: 11/51/51/7-audi-q2-koncovy-tlmic-vyfuku-vystup-vpravo-vlavo-2x115x85-typ-32-vpravo-vlavo-1753276022.jpg]](https://www.fusion.sk/images/catalog-main2/11/51/51/7-audi-q2-koncovy-tlmic-vyfuku-vystup-vpravo-vlavo-2x115x85-typ-32-vpravo-vlavo-1753276022.jpg)


