Smart Forfour 453 Koncový tlmič priečny výstup vpravo/vľavo vrátane flexibilného dielu - 1x70 Typ 24 vpravo/vľavo

Informácie o produkte
Nerezový výfukový komponent nemeckého výrobcu FOX pre vozidlo:Smart Forfour 453 0,9l 66kW 1,0l 45/52kW
Z nerezovej ocele - Vrátane montážneho materiálu - Naše koncové rúrky sú všetky lesklé strieborné, sú ručne leštené na vysoký lesk
| Motorizácia: | 1,0l 45/52kW |
| Poznámka: | Nárazník musí byť vyrezaný |
| Priemer rúrky: | 40mm |
| Schválenie: | EG-súhlas (bez potreby registrácie) |
ID: 5223052
| Poznámka: | Aktualizácia 2025 |
|---|---|
| Značka vozidla: | Smart |
| Model vozidla: | Forfour 453 |
| Typ: | 0,9l 66kW 1,0l 45/52kW |


![[Obr.: 11/51/50/8-smart-forfour-453-koncovy-tlmic-priecny-vystup-vpravo-vlavo-vratane-flexibilneho-dielu-1x70-typ-24-vpravo-vlavo-1753276196.jpg]](https://www.fusion.sk/images/catalog-main2/11/51/50/8-smart-forfour-453-koncovy-tlmic-priecny-vystup-vpravo-vlavo-vratane-flexibilneho-dielu-1x70-typ-24-vpravo-vlavo-1753276196.jpg)

