Audi A3 - 8V Sportback quattro VFL Koncový tlmič výfuku výstup vpravo/vľavo - 160x130 Typ 38 vpravo/vľavo

Informácie o produkte
Nerezový výfukový komponent nemeckého výrobcu FOX pre vozidlo:Audi A3/ S3 8V od 2012 Sportback 1,8l + 2,0l quattro VFL
Z nerezovej ocele - Vrátane montážneho materiálu - Naše koncové rúrky sú všetky lesklé strieborné, sú ručne leštené do vysokého lesku
| Motorizácia: | 1,8l 132kW 2,0l 140kW |
| Rok výroby: | od 2014 |
| Poznámka: | Hodí sa na nárazník Rieger RIE00088172 alebo Audi S3 nárazník - Nie je vhodné pre modely s ťažným zariadením |
| Priemer rúrky: | 70mm |
| Schválenie: | EG-atest (bez potreby registrácie) |
ID: 5223051
| Poznámka: | Aktualizácia 2025 |
|---|---|
| Značka vozidla: | Audi |
| Model vozidla: | A3/ S3 |
| Typ: | 8V from 2012 |
| Typ 2: | Sportback |
| Typ 3: | 1,8l + 2,0l quattro VFL |
Súvisiace produkty
Športové bezpečnostné pásy 4-bodové
Šírka pásu - 2"/50mm/
Šírka pásu: 2"
Šírka pásu - 2"/50mm/
Šírka pásu: 2"
47,7 €


![[Obr.: 11/51/50/7-audi-a3-8v-sportback-quattro-vfl-koncovy-tlmic-vyfuku-vystup-vpravo-vlavo-160x130-typ-38-vpravo-vlavo-1753276449.jpg]](https://www.fusion.sk/images/catalog-main2/11/51/50/7-audi-a3-8v-sportback-quattro-vfl-koncovy-tlmic-vyfuku-vystup-vpravo-vlavo-160x130-typ-38-vpravo-vlavo-1753276449.jpg)







